KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746272
nr 1274 6272
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, "Ett Samhälle", signerad. Olja på duk, 75x95 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
600 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:25:21
Lars Hofsjö
Läs mer om Lars Hofsjö